top of page

Astroloji, M.Ö 2000li yıllardan beri bir çok uygarlığın kullandığı, semboller ve matematikten oluşan, astronomi biliminden faydalanan bir ilimdir.

Evrenle ve kolektifle iletişim kurma amacıyla başvurulan bir yol haritasıdır. Astrolojide 36.000 kombinasyon ve 300’ e yakın sabit yıldız vardır. Gezegenlerin kuantum alanında birbirleriyle olan bağlantılarının kişiliğimiz ve hayatımızla ilgili verdiği çok özel bilgileri anlatır.

Doğum haritalarımız, ruhumuzun bu dünyaya gelmeden önce tekamülünü gerçekleştirmek adına yaşayacaklarına dair imzaladığı sözleşmelerdir. Yani doğum haritamızı biz seçtik. Ne zaman dünyaya geleceğimize, hangi şartlarda tekamülümüzü tamamlayacağımıza, dünyada hangi sınavları yaşayacağımıza, hatta anne – babamıza varana kadar biz seçtik, ruhumuz karar verdi. Bu noktada astroloji; yaşadığımız hayatta, rüzgarı arkamıza alıp, hayatımızı kolaylaştırmak, sınavlarımızı daha hafif atlatmak, en önemlisi de ruhumuzun mutluluğu adına adımlar atmak için çok güzel bir kaynaktır. 

Kişilik, benlik ve karakterimiz, fiziksel görünümümüz, aile yapımız, anne – baba ile ilişkilerimiz, hatta biz anne karnındayken annemizin yaşadıklarının, bizim hayatımıza ve kaderimize ne gibi etkileri olduğu, hangi hastalıklara belki kazalara açık olduğumuz, kariyerimizi planlarken hangi alanlarda mutsuz, hangi alanlarda başarılı, bereketli olabileceğimiz, kendimizi gösterebileceğimiz, hayatımıza nasıl insanlar çektiğimiz, nasıl bir evlilik yapabileceğimiz, eşimiz ve çocuklarımızla nasıl ilişkiler kurabileceğimiz, en derin yaralarımız, en can çıkar bu çıkmaz dediğimiz huylarımız, bu hayatta sınanacağımız noktalar, sınavlarımızın nereden geleceği,  sınavları nasıl hafifletebileceğimiz, geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz karma ve ödüller… ve daha bir çok sorunun cevabı, hepsi doğum haritamızda gizli. 

Karma Astroloji, insan ruhunu temel alır. Ruhun, kökleri, nereden geldiği, yaraları, acıları, mutsuzlukları ve mutluluğu ile ilgilenir. Doğum haritasında 7 yaşam öncesine kadar gidilebilir ve hayatımızla ilgili her sorunun cevabını öğrenebiliriz;

 

  • Ne zaman evleneceğimizi,

  • Nasıl bir kariyer hayatımız olabileceğini,

  • Hayatımızda tekrar eden sorunların çözümünü nasıl bulabileceğimizi,

  • Ailemizde ya da sosyal çevremizde yaşadığımız durumların ya da sorunların sebeplerini… Vs.

 

Karma Astrolojide asıl önemli olan konu; Ruhtur. Ruhun yolculuğu ve tekamül süreci.

Her birimizin doğum haritası, diğerinden tamamen farklı ve eşsizdir, aynı anda doğmuş olsak bile.

Doğum haritasına bakmak için de, doğum yeri, doğum tarihi ve doğum saati bilgileri gerekmektedir. 

bottom of page