top of page

Yağmur Pelin Orhan

Spiritüel Astrolog | Yaşam Koçu & İlişki Koçu 

 

1988 yılında İstanbul’ da doğdum. Yeditepe Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdim. Siyasete atılmayacağımı anladıktan sonra 2013 – 2017 yılları arasında dijital reklam sektöründe çalıştım. Asistanlıktan direktörlüğe uzanan reklamcılık hayatımı özetlemem gerekirse “Yaptığım işi seviyordum ama sevdiğim işi yapmıyordum.” diyebilirim. Ruhumun sesini dinleyip, hayallerimin peşinden gitmeye karar vererek koçluk, astroloji, evrensel enerji ve kişisel dönüşüm eğitimlerine başladım.

 

Hayalim; insanların hayatlarına, ruhlarına dokunmak, şifa olmak, içlerindeki özü ve gücü keşfetmelerini sağlayarak ruhsal doyum ve mutluluğa ulaşmalarında yol arkadaşlığı yapmaktı.

  • Yeditepe Üniversitesi & İstanbul NLP de, hocalarım; Filiz Bulut ‘tan Yaşam Koçluğu, İlişki Koçluğu, Nefes Koçluğu, NLP ve EFT, Sibel Barut’ tan Mentorluk,  Müjgan Ay’ dan Bioenerji uygulama,

  • Hocam Elvan Yarma’ dan Temel ve Orta Seviye Karma Astroloji, Medikal Astroloji, Finansal Astroloji,

  • Hocam Oğuzhan Ceyhan’ dan Karma ve Kehanet İleri Seviye Astroloji, Simya ve Dönüşüm

  • Hocalarım Soline Ohanyan ve Alex Ohanyan’ dan Reiki 1 - 2 - 3  uyumlamaları ve uygulayıcı eğitimleri alarak ilerlediğim yolculuğumda aldığım her eğitimi, seanslarımın bir parçası haline getirerek danışanlarıma maksimum fayda sağlamaya çalışıyorum. Koçluk seanslarımda, danışanla birlikte yol haritasını çizerken, tekamülü, yaşam amacı, güçlü – zayıf yanları, yetenekleri, sınavları, zaafları, potansiyeli gibi birçok konuda doğum haritasından destek alıyorum. Astrolojik danışmanlıklarımda ise kişinin potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmaya çalışırken koçluk tecrübelerimden faydalanıyorum. Ayrıca danışanın doğum haritasındaki gezegen konumları ve çakralarına, eterik beden ve dolayısıyla fiziksel bedeninde var olabilecek / var olan rahatsızlıklarına, evrensel şifa enerjisi reiki ve bioenerji uygulamalarıyla, bilinçaltı kaynaklı blokajlarının çözümünde ise NLP, EFT uygulamaları ve nefes çalışmalarıyla destek oluyorum. 

 

Her şey ve herkesin görünmez iplerle birbirine bağlı olduğu bu düzende, hikayelerimizin bir birine değdiği herkesle bir gün, bir yerde, bir şekilde kavuşacağımıza inanıyorum.

 

Sevgilerimle,

Yağmur Pelin Velioğlu Orhan

IMG_6304kck_edited.jpg
bottom of page